פרויקטים מאוכלסים

רחמיאן במנחם 15
רחמיאן במנחם 15 דירה בקומה עם 4 כיווני אויר במרכז העיר עפולה, בלב השקט והמבוקש ברחוב מנחם אוסישקין 15. הזדמנות חד-פעמית לדירת 5 חדרים עם תכנון מעולה, מפרט ייחודי ואיכות בנייה שטרם נראתה בעמק.
פרויקט אחוזת נורדאו
פרויקט אחוזת נורדאו פרויקט מגורים איכותי המציע נגישות למרכז העיר עם שקט של שכונת יוקרה, בפרויקט הושקעו מאמצים רבים ותשומת לב בכל שלבי התכנון על מנת לאפשר לכן, הדיירים, ליהנות מחווית מגורים ודרנית ומתקדמת.
אחוזה בפקאן
פרויקט אחוזה בפקאן נבנה באיכות גבוהה עם מפרט טכני עשיר, בתים צמודי קרקע במפלס אחד, חנייה פרטית ושער חשמלי בכניסה למתחם לשמירה על הפרטיות. השכונה מאופיינת בבנייה נמוכה על רקע הר התבור והגלבוע.
אחוזה בפארק
פרויקט אחוזה בפארק ברחוב קרן היסוד בצמוד לגני ילדים בתי ספר בתי כנסת מרכזי קניות ושדרת ארלוזורוב נבנה פרויקט מגורים איכותי הכולל דירות 4 חדרים מפוארות עם מרפסת שמש גדולה הפונה לגן ציבורי גדול.
אחוזת הפקאן
פרויקט אחוזת הפקאן וילות על שטח של כ-500 מטר וקוטג' 4 חדרים דו משפחתי באיזור שקט עם גישה נוחה למרכז העיר, מרכזי קניות, גנים ובתי ספר. מפרט טכני עשיר ומפנק.
אחוזת האורנים
פרויקט אחוזת האורנים ברמת ישי ברחוב האורן המבוקש והיוקרתי עם נוף מדהים ועוצר נשימה לכל העמק והסביבה. קוטג'ים דו משפחתיים בני 6 חדרים וממ"ד עם מפרט עשיר ומפנק.
אחוזת הדקלים
פרויקט אחוזת הדקלים קוטג' 6 חדרים ברמת ישי הותיקה ברח' הדקל פינת האתרוג הכולל יחידה נפרדת עם כניסה עצמאית ומפרט עשיר ומפנק.


אחוזת רקפות
פרויקט אחוזת רקפות בלב שכונת הוילות המערבית בעפולה, ברחוב רקפת פינת קירשטיין, וילה עם 6 חדרים מרווחים הכוללת יחידה נפרדת עם כניסה עצמאית.

רחמיאן במנחם 15

דירה בקומה עם 4 כיווני אויר במרכז העיר עפולה, בלב השקט והמבוקש ברחוב מנחם אוסישקין 15. הזדמנות חד-פעמית לדירת 5 חדרים עם תכנון מעולה, מפרט ייחודי ואיכות בנייה שטרם נראתה בעמק.

מידע נוסף:


ליצירת קשר, הזן פרטים ונחזור אליך בהקדם

פרויקט אחוזת נורדאו

פרויקט מגורים איכותי המציע נגישות למרכז העיר עם שקט של שכונת יוקרה, קירבה לגני ילדים, בתי ספר, מוסדות ציבור וללב העיר השוקק. חברת רחמיאן דואגת לאיכות החיים שלכם ומשקיעה מחשבה ותשומת לב בכל שלבי התכנון של הבית על מנת לאפשר לכן, הדיירים, ליהנות מחווית מגורים ודרנית ומתקדמת.

מידע נוסף:

פרויקט אחוזה בפקאן

פרויקט אחוזה בפקאן בשכונה המערבית היוקרתית של עפולה נבנה באיכות גבוהה עם מפרט טכני עשיר, בתים צמודי קרקע במפלס אחד ללא מדרגות, חנייה פרטית ושער חשמלי בכניסה למתחם לשמירה על הפרטיות. השכונה מאופיינת בבנייה נמוכה על רקע הר התבור והגלבוע בסמוך לבית ספר יסודי, חטיבת ביניים וגני ילדים, היכל התרבות העירוני וכל השירותים הדרושים לחיים טובים.

מידע נוסף:

פרויקט אחוזה בפארק

פרויקט אחוזה בפארק ברחוב קרן היסוד בצמוד לגני ילדים בתי ספר בתי כנסת מרכזי קניות ושדרת ארלוזורוב נבנה פרויקט מגורים איכותי הכולל דירות 4 חדרים מפוארות עם מרפסת שמש גדולה הפונה לגן ציבורי גדול. בכל בניין ייבנו 12 דירות בלבד, 2 דירות בכל קומה 3 כיווני אוויר וכל הדירות חזיתיות. לבניין לובי מפואר בגובה של 3.50 מ' עם מעלית יוקרתית. הדירה תרשם בטאבו על שמות הרוכשים ולכל דירה תוצמד מחסן וחניה בטאבו.

מידע נוסף:

פרויקט אחוזת הפקאן

וילות על שטח של כ-500 מטר וקוטג' 4 חדרים דו משפחתי באיזור שקט עם גישה נוחה למרכז העיר, מרכזי קניות, גנים ובתי ספר. מפרט טכני עשיר ומפנק.

פרויקט אחוזת האורנים

ברמת ישי ברחוב האורן המבוקש והיוקרתי עם נוף מדהים ועוצר נשימה לכל העמק והסביבה. קוטג'ים דו משפחתיים בני 6 חדרים וממ"ד הכוללים יחידה נפרדת עם כניסה עצמאית. הקוטג'ים מאופיינים בתכנון קפדני וכוללים יחידת הורים בקומת הקרקע , לכל קוטג שתי חניות צמודות עם גישה עד לבית, עם מפרט עשיר ומפנק.

מידע נוסף:

פרויקט אחוזת הדקלים

בלב שכונת הוילות המערבית בעפולה, ברחוב רקפת פינת קירשטיין, וילה עם 6 חדרים מרווחים הכוללת יחידה נפרדת עם כניסה עצמאית. גישה מהירה למרכז העיר, שרותים קהילתיים ומרכז מסחרי בסמוך לשכונה.

פרויקט אחוזת רקפות

פרויקט מגורים איכותי המציע נגישות למרכז העיר עם שקט של שכונת יוקרה, קירבה לגני ילדים, בתי ספר, מוסדות ציבור וללב העיר השוקק. חברת רחמיאן דואגת לאיכות החיים שלכם ומשקיעה מחשבה ותשומת לב בכל שלבי התכנון של הבית על מנת לאפשר לכן, הדיירים, ליהנות מחווית מגורים ודרנית ומתקדמת.אמינות וחוסן כלכלי

רחמיאן - בונים לך שלמות

החברה מקפידה על שקיפות מלאה בכל תהליכי הבניה, לחברה חוסן ואיתנות פיננסית, כל מה שהלקוח ראוי לקבל מחברת נדל"ן שבונה את ביתו ובית משפחתו.

איכות ללא פשרות!

רחמיאן - בונים לך שלמות

הקו המנחה את החברה הינו הקפדה בלתי מתפשרת על מצויינות, איכות חומרי בנייה ורמת גימור גבוהה

בגלל הנסיון...

רחמיאן - בונים לך שלמות

חברה משפחתית המנוהלת ע"י דור שני לקבלני בניין. לעומדים בראש החברה ניסיון מצטבר של שנים רבות ביזמות, תכנון, בנייה וניהול של פרויקטים רבים באזורים שונים בישראל.