רחמיאן חברה קבלנית לבניין והשקעות בע
נעים להכיר

רחמיאן, חברה קבלנית לבניין והשקעות בע"מ, הינה חברה משפחתית, דור המשך לחברה שהוקמה על-ידי משפחת רחמיאן לפני 40 שנה.

חברת רחמיאן נמנית עם צמרת קבלני הבנייה בצפון הארץ, חברה בהנהלת ארגון הקבלנים והבונים והבונים ובהתאחדות בוני הארץ.
אלון רחמיאן, מבעלי החברה, מכהן כיו"ר ארגון הקבלנים והבונים - צפון.

החברה מתמחה בתחום הנדל"ן ובונה שכונות יוקרה, בנייני מגורים מפוארים, בתים צמודי קרקע, מרכזים מסחריים ובנייני מגורים להשכרה.

בנייה איכותית והקפדה בלתי מתפשרת על מצויינות בבנייה, שירות אישי ללקוח, רמת גימור גבוהה ואיכות חומרי בנייה, כל אלה מיושמים בפרויקטים של החברה.

היותה של חברת רחמיאן היוזמת והבונה גם יחד מהווה יתרון משמעותי. החברה מציגה איתנות כלכלית ומבטיחה לרוכשים שקט וביטחון לאורך כל הדרך גם לאחר הרכישה.

הנכם מוזמנים להצטרף למאות הדיירים המרוצים שמעידים על בחירה נכונה כרוכשי דירה של חברת רחמיאן.

למשפחה שלך מגיעה איכות ללא פשרות

ליצירת קשר, הזן פרטים ונחזור אליך בהקדם

אמינות וחוסן כלכלי

רחמיאן חברה קבלנית לבניין והשקעות בע

החברה מקפידה על שקיפות מלאה בכל תהליכי הבניה, לחברה חוסן ואיתנות פיננסית, כל מה שהלקוח ראוי לקבל מחברת נדל"ן שבונה את ביתו ובית משפחתו.

איכות ללא פשרות!

רחמיאן חברה קבלנית לבניין והשקעות בע

הקו המנחה את החברה הינו הקפדה בלתי מתפשרת על מצויינות, איכות חומרי בנייה ורמת גימור גבוהה

בגלל הנסיון...

רחמיאן חברה קבלנית לבניין והשקעות בע

חברה משפחתית המנוהלת ע"י דור שני לקבלני בניין. לעומדים בראש החברה ניסיון מצטבר של שנים רבות ביזמות, תכנון, בנייה וניהול של פרויקטים רבים באזורים שונים בישראל.


פרויקטים בשיווק

רחמיאן בוולפסון
רחמיאן בוולפסון באיזור הצומח של העיר - דירות יוקרה 5-4 חדרים מרווחים, מיני פנטהאוזים ודירת גג מדהימה בגודל XXL הכוללות מרפסות שמש ענקיות מפרט טכני ופיתוח סביבתי משובח
רחמיאן באורנים 12
רחמיאן באורנים 12 12 דירות בלבד, 2 דירות בכל קומה, 3 כיווני אוויר, מרפסות שמש גדולות במיוחד, תכנון מעולה ורמת גימור גבוהה
רחמיאן באורנים 8
רחמיאן באורנים 8 דירות 5 חדרים - 12 דירות בבניין 2 דירות בכל קומה, 3 כיווני אוויר, מרפסות שמש גדולות במיוחד תכנון מעולה ורמת גימור גבוהה.
רחמיאן ברובע יזרעאל
רחמיאן ברובע יזרעאל שני בניינים מפוארים בני 8 קומות הכוללים 16 דירות בלבד, 2 דירות גדולות במיוחד בקומה ובהן 4 ו-5 חדרים עם מרפסות שמש של 25 מ״ר 4 כיווני אוויר לכל דירה, מפרט עשיר ופיתוח סביבתי מושלם.